Direct contact?

t055 57 68 945 einfo@idas.nl
Kennismaken
Menu

logische

Website toegankelijk maken.

Hoe kan ik mijn website toegankelijk maken zodat deze voldoet aan de eisen m.b.t. digitale toegnakelijkheid en WCAG

Maak je website toegankelijk voor iedereen

Veel websites voldoen nog niet aan de eisen voor digitale toegankelijkheid (WCAG). Dat betekent dat ze niet goed bruikbaar zijn voor iedereen, bijvoorbeeld voor mensen met een visuele, motorische of cognitieve beperking.

IDAS helpt organisaties om hun websites en digitale omgevingen toegankelijk te maken én te houden. We analyseren de huidige situatie, lossen knelpunten op en zorgen dat jouw website voldoet aan de geldende richtlijnen. Zo wordt je website gebruiksvriendelijker voor iedereen, vergroot je je bereik en voldoe je aan wet- en regelgeving.

Met onze praktische aanpak maken we digitale toegankelijkheid haalbaar, begrijpelijk en direct toepasbaar

Maak een afspraak

WCAG-compliant websites

Wij zorgen dat jouw website voldoet aan de actuele WCAG-richtlijnen en wetgeving.

Snelle toegankelijkheidscheck

We analyseren jouw website en brengen direct de belangrijkste verbeterpunten in kaart.

Praktische verbeteringen

Geen theoretische rapporten, maar concrete oplossingen die direct impact maken.

Doorlopende ondersteuning

Wij helpen niet alleen met verbeteren, maar ook met het borgen van toegankelijkheid in de toekomst.

Audit & verklaring

Wij voeren een volledige audit uit en leveren een duidelijke toegankelijkheidsverklaring die je direct op je website kunt publiceren.

Advies content en media

Wij adviseren hoe je content, video’s en PDF-bestanden toegankelijk maakt voor iedereen. Van duidelijke teksten tot ondertiteling en goed leesbare documenten.



Na de optimalisaties voldoet de website aan de toegankelijkheidseisen en is er een duidelijke toegankelijkheidsverklaring geplaatst. De website is nu beter bruikbaar voor iedereen en de organisatie ervaart meer duidelijkheid, gebruiksgemak en bereik.

"Wij hebben voor een middelgrote organisatie de website volledig onder de loep genomen op digitale toegankelijkheid. Uit onze audit bleken meerdere punten niet te voldoen aan de WCAG-richtlijnen.

Wij hebben deze knelpunten vertaald naar praktische verbeteringen in structuur, navigatie, kleurgebruik en content. Ook hebben we geholpen met het toegankelijk maken van PDF’s, formulieren en video’s met ondertiteling"

Ons probleem = Website was niet toegankelijk

Uitgelichte cases

Meer cases
Loading...